• +90 236 772 8002
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
trende

Hakkımızda

Eda Termal Otel

............. Ltd. Şti. bünyesinde, Manisa Turgutlu İlçesinin Urganlı beldesinde kurulan Eda Termal Otel, doğal yaşam şartlarını bozmadan, huzur ve rahatlık arayan tüm misafirlerine hayallerindeki tatili yaşatabilmek için kurulmuştur.

Otelimiz, toplamda 104 oda olup bunların 58’i standart oda, 66’ü süit oda, 16 Apart Oda olarak hizmet veriyor. Dört mevsim doğası ve dört dörtlük tatil anlayışıyla, Urganlı Kaplıcaları mevkiinde .......... m² açık, ....... m² kapalı alanda kurulu olan Eda Termal, gerek tesislerindeki kalite anlayışı, gerekse hizmetleri konusunda verdiği hassasiyet ile huzurlu bir tatil yaşatmayı hedefliyor.

Otelimiz, yönetim anlayışı olarak da oldukça modern, açık fikirli, müşteri dostu ve kaliteden taviz vermeyen bir düşünce yapısını benimsiyor.

Eda Termal Otel, hem yalnız kalarak sükunet bulmanız; hem de sosyalleşerek eğlenebilmeniz için detaycı bir yaklaşımla projelendirilmiştir.

Osmanlı motifleri ile donatılmış bay-bayan Türk Hamamları ve termal havuzlar, Saunalar, Jakuziler, aquaparklar, masaj merkezi, buhar banyoları ile Manisa´da keşfedilecek büyülü bir ortam hazırladık.

Toplantı Salonumuz, Eğitim, Seminer toplantılarında ve diğer çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapılabilecek, son teknolojik donanım ve konforda tasarlanmıştır. SPA termal olanaklarımız, toplantı dışındaki zamanınızda sağlıklı yaşam, dinlenme ve arınma için bir fırsattır.

Kaynağından doğal ortamda yeryüzüne çıkan 98 derece şifalı termal Urganlı kaplıca suyu beden ve ruh sağlığını zinde tutuyor. Sahip olduğu tüm bu ayrıcalıklarla Eda Termal Otel Spa & Aquapark¸ hayatın telaş ve stresinden arınarak moral, huzur ve sağlık depolayacağınız kusursuz bir tatil vaadiyle sizleri çağırıyor.

Yönetim Ekibi

Eda Termal Otel SPA & Aquapark

Eda Termal Otel

Eda Termal Otel Urganlı Kaplıcaları Cambazlı Köyü Ahmetli/Manisa

Eda Termal Otel, hem yalnız kalarak sükunet bulmanız; hem de sosyalleşerek eğlenebilmeniz için detaycı bir yaklaşımla projelendirilmiştir.

İletişim Bilgileri

  • Adres

    Cambazlı Köyü Ahmetli / Manisa

  • Email

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Telefon

    +90 236 772 8002

Sosyal Medya

Üst